Посета дневном центру ШОСО „Радивој Поповић“

Дана 25.11.2015. године ученици Дома посетили су дневни центар школе „Радивој Поповић“.
Ученици су упознати са типом наставе која се спроводи у центру и која је прилагођена особама са тешкоћама у развоју. Они су током посете имали прилику да поразговарају са корисницима центра, обиђу просторије у којима они бораве и да се упознају са њиховим свакодневним активностима као и секцијама које се организују у центру.
Центар су посетили следећи ученици: Бркић Бранко, Молнар Јован, Михаљев Јелена, Радуловић Драгана, Сабадош Јелена, Мишчевић Милица, Милутин Теодора, Џамбић Тамара и Марчета Вељко.
Примарни циљ ове посете био је разбијање предрасуда о особама са тешкоћама у развоју и превенција маргинализације ове популације.

Спец. педагог Панишић Јелена