Резултати 22. сусрета омладине домова ученика средњих школа Војводине у културно – уметничком стваралаштву

0

РЕЗУЛТАТИ 22. СУСРЕТА ОМЛАДИНЕ ДОМОВА УЧЕНИКА СРЕДЊИХ ШКОЛА ВОЈВОДИНЕ У КУЛТУРНО – УМЕТНИЧКОМ СТВАРАЛАШТВУ

Резултете домијаде у пдф формату можете преузети овде

 

Драмски приказ

I   место:  Средњошколски дом Нови Сад

II   место:  Дом ученика средњих школа Вршац

III   место:  Дом ученика средњих школа Сремска Митровица

Најбољи глумац:  Урош Лекић – Дом ученика средњих школа Вршац

Најбоља глумица:  Милица Руњанин – Дом ученика средњих школа Сремска Митровица

 

Поетско сценски приказ

I   место:  Дом ученика средњих школа „Бранково коло“ Нови Сад

II   место:  Дом ученика средњих школа Суботица

III   место:  Дом ученика средњих школа Сремска Митровица

 

Модеран плес

I   место:  Дом ученика средњих школа Вршац

II   место:  Дом ученика средњих школа Сремска Митровица

III   место:  Дом ученика средњих школа Суботица

 

Класична музика

I   место:  Средњошколски дом Нови Сад

II   место:  Дом ученика средњих школа „Бранково коло“ Нови Сад

III   место:  Дом ученика средњих школа Сомбор

 

Популарна музика

I   место:  Средњошколски дом Нови Сад

II   место:  Дом ученика средњих школа Вршац

III   место:  Гимназија „Јан Колар“ са домом ученика Бачки Петровац

III   место:  Дом ученика средњих школа Сремска Митровица

 

Етно и народна музика

I   место:  Дом ученика средњих школа Вршац

II   место:  Дом ученика средњих школа „Бранково коло“ Нови Сад

III   место:  Дом ученика средњих школа Суботица

 

Фолклор

I   место:  Дом ученика средњих школа „Бранково коло“ Нови Сад

II   место:  Дом ученика средњих школа „Ангелина Којић Гина“ Зрењанин

III   место:  Дом ученика средњих школа Вршац

 

Литерарно стваралаштво

I   место:  Петар Митровић – Дом ученика средњих школа „Никола Војводић“ Кикинда

II   место:  Данијел Цупаћ – Дом ученика средњих школа Суботица

III   место:  Милунка Петровић – ШОСО „Милан Петровић“ са домом ученика Нови Сад

 

Ликовно стваралаштво

I   место:  Јован Бодрока – Дом ученика средњих школа „Никола Војводић“ Кикинда

II   место:  Огњен Спорин – Дом ученика средњих школа „Бранково коло“ Нови Сад

III   место:  Катарина Вјештица – Средњошколски дом Нови Сад

 

Ликовна уметност

I   место:  Огњен Спорин – Дом ученика средњих школа „Бранково коло“ Нови Сад

II   место:  Алекса Митровић – Дом ученика средњих школа Сремска Митровица

III   место:  Петар Међеши – Дом ученика средњих школа „Бранково коло“ Нови Сад

 

Примењена уметност

I   место:  Гимназија „Јан Колар“ са домом ученика Бачки Петровац

II   место:  Дом ученика пољопривредне школе Футог

III   место:  Дом ученика средњих школа Суботица

 

Уметничка фотографија

I   место:  Нина Богдановић – Дом ученика средњих школа Сомбор

II   место:  Даница Милојевић – Дом ученика средњих школа Суботица

III   место:  Петар Митровић – Дом ученика средњих школа „Никола Војводић“ Кикинда

 

Рукотворине

I   место:  Дом ученика средњих школа Суботица

II   место:  Дом ученика средњих школа Сомбор

III   место:  ШОСО „Милан Петровић“ са домом ученика Нови Сад

Comments are closed.