СВЕТОСАВКА ПРОСЛАВА

0

СВЕТОСАВКА ПРОСЛАВА 

Школска слава, Свети Сава, обележена је у дому пригодним програмом  који су припремили ученици музичке, рецитаторске и литерарне секције.

Том приликом уручене су награде:

  • ученицима који су на полугодишту остварили одличан успех са просеком 5,00;
  • ученицима  из соба које је Педагошко веће изабрало за најуредније у првом полугодишту; 

Такође, похваљен је домски парламент за активан рад  у току првог полугодишта, као и један број ученика  на предлог групних васпитача.. 

Ученици са просеком 5,00 

  1. Радић Милан
  2. Церовац Љубомир
  3. Клисарић Бојана
  4. Барјактаровић Јелена
  5. Торлаковић Жељана
  6. Божић Бојана
  7. Митровић Алекса
  8. Тепавац Николина
  9. Матић Милутин

Ученици из соба које је Педагошко веће изабрало за најуредније у првом полугодишту:

Соба 101

  1. Степанић Милана
  2. Влчек Данијела

Соба 102

  1. Барјактаровић Јелена
  2. Божић Бојана

Соба 103

  1. Гићанов Мирјана
  2. Торлаковић Жељана

Соба 105

  1. Мандић Ана
  2. Вулић Радмила

Соба 107

  1. Јастребић Јелена
  2. Јокић Јелена

Соба 204

  1. Вуковић Живко
  2. Церовац Љубомир

Соба 303

  1. Милошевић Николина
  2. Глиштра Драгана

Соба 305

  1. Вукосављевић Марина
  2. Јовановић Дејана

Соба 5

  1. Вујић Јована
  2. Кецман Андреа
  3. Митров Александра
  4. Симић Љиљана

Соба 9

  1. Ћускић Катарина
  2. Џамбић Тамара

Соба 17

  1. Медведец Давор
  2. Жугић Рајко

Соба 23

  1. Бежановић Тамара
  2. Беговић Јасмина

Соба 24

  1. Иванић Теодора
  2. Марковић Вања

Соба 25

  1. Вилотић Тамара
  2. Петровић Јована

          Похваљени ученици на предлог групних  васпитача

Прва васпитна група

  1. Глиштра Драгана
  2. Ројка Иван

Друга васпитна група

  1. Вујиновић Тамара
  2. Марковић Вања
  3. Марковић Наташа

Трећа васпитна група

  1. Џамбић Тамара
  2. Колар Миљана
  3. Колар Алена
  4. Стојановић Вања

Четврта васпитна група

  1. Ивашки Јелена
  2. Китић Саша
  3. Лукић Растко
  4. Малетић Ксенија

Пета васпитна група

  1. Трбојевић Дијана

Шеста васпитна група

  1. Медведец Давор
  2. Станчетић Јасмина
  3. Кнежевић Никола

Седма васпитна група

  1. Носал Тијана
  2. Илић Кристина
  3. Тодић Јована
  4. Тодић Невена
  5. Марчета Вељко

Осма васпитна група

  1. Ердељан Милан

DSC_0057 DSC_0054 DSC_0053 DSC_0052 DSC_0051 DSC_0050 DSC_0041 DSC_0039 DSC_0035 DSC_0018 DSC_0020 DSC_0023 DSC_0025 DSC_0027 DSC_0028 DSC_0029 DSC_0032 DSC_0033 DSC_0017 DSC_0015 DSC_0014 DSC_0013 DSC_0011 DSC_0010 DSC_0008 DSC_0007 DSC_0005 DSC_0004 DSC_0003 DSC_0002

Leave A Reply