Коначне листе за конкурс 2019/2020

0

КОНАЧНЕ РАНГ ЛИСТЕ

У првом конкурсном року који је одржан од 8. до 20. јула 2019. године,
примљени су сви ученици који су се пријавили на конкурс.
За други конкурсни рок остала су 2 места. Други конкурсни рок одржаће се од
26. до 29. августа 2019, године.

УСЕЉЕЊЕ УЧЕНИКА У ДОМ

Родитељи ученика примљених у Дом треба да погледају сајт после 25. августа
2019. године да би видели када ће бити пријем ученика у Дом. За пријем у Дом треба
прибавити лекарско уверење које не сме бити старије од 15 дана са напоменом да је
ученик способан за колективни смештај и извод из Матичне књиге рођених.

СПИСАК УЧЕНИЦА ПРИМЉЕНИХ У ДОМ– ДЕТАЉНО (pdf)

СПИСАК УЧЕНИКА ПРИМЉЕНИХ У ДОМ– ДЕТАЉНО (pdf)

          СПИСАК УЧЕНИЦА ПРИМЉЕНИХ У ДОМ ЗА ШКОЛСКУ 2019/20 ГОДИНУ

 

УЧЕНИЦА

БРОЈ

БОДОВА

Лазић Невена 47,00
Митров Нина 46,44
Гак Бојана 46,00
Кузмановић Кристина 46,00
Станојловић Тамара 46,00
Поповић Дијана 45,51
Крзман Ана 45,44
Паунић Катарина 45,23
Коканов Милица 45,02
Кузмановић Ања 45,02
Кузмановић Тамара 45,00
Стојшић Бранислава 45,00
Борић Маја 45,00
Чортановачки Марија 44,81
Вукадиновић Сања 44,71
Симић Сузана 44,51
Станојловић Валентина 44,39
Калајџић Драгана 44,39
Милетић Милица 44,02
Јелесић Марија 44,00
Расимић Јелена 43,99
Овука Николина 43,95
Косанић Николина 43,95
Вељковић Милица 43,83
Ђорђевић Мирјана-Мина 43,71
Кузмановић Николина 43,69
Врекић Јелена 43,69
Ђорђевић Анастасија 43,66
Перић Милица 43,23
Миљевић  Владана 43,20
Хинић Јована 43,11
Куртић Емилија 43,11
Бркић Милица 43,00
Рађеновић Нађа 43,00
Андрић Мирјана 42,83
Одобашић  Николина 42,83
Ђокић Јована 42,83
Јелкић Милана 42,71
Лазор Милица 42,44
Миљановић Светлана 42,41
Голуб Анђела 42,13
Новковић Теодора 42,09
Беговић Ивана 41,92
Јашћур Сашка 41,71
Влаовић Милана 41,50
Вујасиновић Миона 41,34
Огњановић Ана-Натали 41,00
Арнаутовић Сандра 40,83
Вујановић Николина 40,78
Јуришић Николина 40,75
Милета Милица 40,55
Павић Софија 40,40
Ивковић Милица 40,31
Лончаревић Драгана 40,00
Сремац Дајана 40,00
Лацковић Марија 40,00
Зорбић Сања 40,00
Јевтић Тамара 40,00
Милошевић Кристина 40,00
Лилић Тијана 39,78
Терек Марта 39,78
Јовановић Ружица 39,71
Томић Тамара 39,69
Бељић Јелена 39,66
Врачевић Николина 39,56
Златановски Теодора 39,49
Сабо Андреа 39,49
Брчкаловић Ива 39,00
Дорошки Милица 39,00
Михаљица Мирјана 39,00
Продановић Нина 39,00
Бељић Ивана 38,83
Ђокић Лана 38,78
Бојић Катарина 38,66
Кањух Миа 38,53
Алексић Катарина 38,43
Симеуновић Станислава 38,17
Нађ Татјана 38,09
Акшамовић Анђела 38,06
Новковић Милица 38,01
Аврамовић Маја 38,00
Сарач Душица 38,00
Катић Данијела 38,00
Ивковић Марија 37,95
Убавић Нина 37,69
Бајић Анђела 37,36
Младеновић Јована 37,33
Топић Марина 37,11
Грковић Зорица 37,01
Комазец Анастасија 37,00
Трајковић Наташа 36,76
Марковић Наташа 36,75
Зечевић Бојана 36,64
Јовановић Анастасија 36,56
Врачарић Валерија 36,56
Стевановић Лана 36,41
Гошић Марина 36,36
Великић Катарина 36,00
Саватовић Милица 36,00
Живановић Катарина 35,98
Ивановић Марина 35,97
Станковић Татјана 35,85
Новаковић С. Милица 35,63
Сремац Исидора 35,61
Машић Андреа 35,11
Ђурђевић Тамара 35,00
Јовановић Јелена 34,97
Драча Милица 34,86
Драгојевић Ана 34,81
Врховац Анђела 34,53
Поповић Данијела 34,33
Ковинчић Теодора 34,21
Вујичић Сара 34,02
Бајуновић Дијана 33,18
Петровић Дара 32,93
Станојевић Весна 32,74
Јакшић Вера 32,71
Ђурић Јована 32,20
Крсмановић Душица 32,19
Остојић Снежана 31,67
Алексић Снежана 28,51

 

СПИСАК УЧЕНИКА ПРИМЉЕНИХ У ДОМ ЗА ШКОЛСКУ 2019/20 ГОДИНУ

 

УЧЕНИК

БРОЈ

БОДОВА

Данојлић Вукашин 46,00
Пешкан Милош 46,00
Павковић Вељко 46,00
Којић Никола 46,00
Ђенадић Марко 46,00
Ердељан Александар 45,00
Ђурић Михајло 45,00
Степанић Милан 44,46
Дрезга Михајло 44,00
Танасић Филип 43,69
Жихлавски Алекса 43,60
Шеремет Матија 42,95
Скакавац Михајло 42,92
Бошњаковић Миленко 42,92
Ерић Иван 42,71
Смиљанић Александар 42,69
Танацковић Немања 42,41
Бабић Ненад 42,00
Вујиновић Никола 41,83
Зарић Никола 41,17
Шекеровић Милош 40,81
Станековић Милан 40,75
Нешковић Милан 40,31
Матијевић Миле 40,19
Мишков Немања 40,11
Хаџић Божидар 40,03
Хемун Мирослав 39,78
Наранџић Михајло 39,50
Михаљев Иван 39,34
Секуловић Данило 38,98
Рашевић Данијел 38,56
Шемић Дарко 37,91
Перић Ђорђе 37,06
Марковић Василије 37,00
Величковић Лука 36,97
Мишчевић Владимир 36,95
Ђурица Стефан 36,71
Симеуновић Милош 36,69
Фирауновић Михаило 36,16
Тимарац Душан 36,02
Матијевић Радован 35,92
Ракић Живан 35,39
Грбић Петар 35,05
Сремац Стефан 34,92
Јоцковић Филип 34,67
Менђан Марко 34,31
Селаковић Богдан 33,71
Ђурић Лука 33,34
Дардић Бранислав 32,97
Марковић Марко 32,78
Вукотић Радомир 32,75
Вукотић Александар 32,39
Вучић Ненад 32,20
Десница Милан 32,00
Карастанковић Ђорђе 30,56
Кукрић Огњен 30,49
Пекез Јован 29,40
Јовановић Немања 28,89
Јовичић Здравко 27,61
Шеврт Стефан 27,09
Јанић Стеван 25,05

 

Comments are closed.