ФИЛМСКИ ФЕСТИВАЛ У ЈАГОДИНИ

У периоду од 24.11.-26.11.2023. године је у Јагодини одржан VI филмски фестивал у којем је узело учешће двадесетак домова са више филмова, као и наш дом са филмом „Једна сасвим обична бајка“. Ученици: Уна Цветковић, Марјан Бркљач и Никола Жарков су као део екипе која је снимала и играла у филму ишли, а пратили су их васпитачи: Борислав Грујичић и Миланка Мандић.
Након пројекције филмова, било је проглашење по категоријама и ученик Марјан Бркљач је освојио награду у категорији- најбољи глумац. У суботу је била радионица: „Како снимити филм“, а након тога је била организована посета зоолошком врту и Музеју воштаних фигура. Ученици су у вечерњим часовима имали организовану журку, а васпитачи дружење са разменом искустава.