КУЛТУРНО УМЕТНИЧКА ДОМИЈАДА – СУБОТИЦА 2024.

У суботу, 23.03.2024. године, у Суботици се одржао 27. сусрет Домова ученика средњих школа Војводине у културно уметничком стваралаштву.
Представници нашег дома су били 37 ученика  који су ишли у пратњи 7 васпитача а такмичили су се у следећим дисциплинама: драмски приказ, фолклор, музика, поетско сценски приказ и ликовно стваралаштво
Све оно што су деца заједно са васпитачима од септембра и почетка школске године радила и вежбала на слободним активностима тј. секцијама, била је прилика да покажу пред стручним жиријем, осталим ученицима, васпитачима и директорима.
Резултати:
1. Место  – Драмски приказ ,,Средњошколци трче почасни круг“- Никола Вујновић, Марјан Бркљач, Уна Цветковић, Наталија Стевановић, Никола Драјић, Дуња Благојевић, Ана Павловић и Богдана Лазић
1. Место – Ликовна уметност, изложба ученичких радова- Рудић Никола
3. Место – Класична музика- Савић Саво и Боровац Ратко
3. Место – Уметничка фотографија

Још једном се захваљујемо ученицима што своје слободно време користе на креативан и квалитетан начин  испољавајући своја знања и вештине, негујући традицију коју оваквим манифестацијама и активностима чувамо од заборава.