XXVI Спортски сусрети домова ученика средњих школа Војводине

У суботу 01.04.2023. одржани су XXVI Спортски сусрети домова ученика средњих школа Војводине у Сремској Митровици. Наш дом је и ове године био домаћин сусрета и угостио учеснике из 13 домова са територије Војводине. Ученици су се такмичили у шест различитих дисциплина. Наши ученици су такмичили у стоном тенису, мушком фудбалу, женској одбојци, стрељаштву и шаху. Пласман наших ученика је следећи:

– Женска одбојка – I место (Рибар Тамара, Хорњак Николина, Ћуковић Софија, Пантелић Ана, Бељић Ива, Ракић Дуња, Бабаљ Марија, Љубинковић Сандра)
– Шах појединачно – III место Никола Јовановић
– Стрељаштво екипно – III место (Арамбашић Никола, Жарков Никола, Бошњаковић Љубиша)

Одбојкашка екипа је обезбедила пласман на Републичку домијаду која ће бити одржана у Београду.
Честитамо свим ученицима на постигнутом успеху и захваљујемо се нашим волонтерима на ангажованости у току такмичења!